Espressor Philips - BAR311/60
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Accesoriu |
| Destinat pentru | Cafetiera Universal |
| Brand compatibil | Philips |
| Latime | 112 mm |
| Inaltime | 112 mm |
| Greutate | 5 Kg |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Accesoriu |
| Destinat pentru | Cafetiera Universal |
| Brand compatibil | Philips |
| Latime | 112 mm |
| Inaltime | 112 mm |
| Greutate | 5 Kg |