Espressor Sencor - SES 4700BK
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Cafea Espresso Espresso lung Espresso dublu |
| Numar produse preparate | 2 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Functii | Indicator nivel apa Abur |
| Culoare | Negru |
| Material carcasa | Plastic |
| Putere | 1400 W |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.5 l |
| Latime | 165 mm |
| Adancime | 331 mm |
| Inaltime | 325 mm |
| Greutate | 4.1 Kg |
| Lungime cablu | 95 cm |
Mai multe detalii »
