Espressor Sencor - SES4010SS
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Tip | Manual |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Gri |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip bautura | Cafea Ceai |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Functii | Sistem Anti-picurare Oprire automata Termostat Protectie supraincalzire Incalzire rapida Sistem economisire energie electrica Setare temperatura |
| Putere | 1050 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.5 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Latime | 32 cm |
| Adancime | 29 cm |
| Inaltime | 33 cm |
| Lungime cablu | 0.95 m |
Mai multe detalii »
