Fierbător BOSCH - TWK6A511
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Cantitate cana fierbator | 1.7 l |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 2200 W |
| Material carcasa | Inox Plastic |
| Functii | Filtru anti-calcar Indicator luminos Protectie impotriva fierberii uscate |
| Continut pachet | Fierbator |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 1.4 Kg |
| Lungime cablu | 80 cm |
| Latime | 180 mm |
| Inaltime | 260 mm |
| Adancime | 220 mm |
Mai multe detalii »
