Fierbător DOMO - 000901
| Specificații | |
| Brand | DOMO |
| Cantitate cana fierbator | 0 l |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 400 W |
| Material carcasa | Plastic |
| Functii | Control temperatura |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime cablu | 90 cm |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | DOMO |
| Cantitate cana fierbator | 0 l |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 400 W |
| Material carcasa | Plastic |
| Functii | Control temperatura |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime cablu | 90 cm |