Fierbător Gallet - GALBOU786
| Specificații | |
| Brand | Gallet |
| Cantitate cana fierbator | 1.7 l |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 2200 W |
| Material carcasa | Plastic Sticla |
| Functii | Picioare cu postamente rotative (360 grade) Indicator nivel de apa Filtru anti-calcar Siguranta si protectie supraincalzire Element incalzire ascuns Cuptor iluminat Oprire automata cand se atinge punctul de fierbere |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 950 g |
| Latime | 21.5 cm |
| Inaltime | 23.5 cm |
| Adancime | 16 cm |
Mai multe detalii »
