Fierbător Sencor - SWK1748WH
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Cantitate cana fierbator | 1.7 l |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 2200 W |
| Material carcasa | Plastic |
| Functii | Filtru detasabil |
| Culoare | Alb optic |
| Greutate | 670 g |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Cantitate cana fierbator | 1.7 l |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 2200 W |
| Material carcasa | Plastic |
| Functii | Filtru detasabil |
| Culoare | Alb optic |
| Greutate | 670 g |