Fierbător Sencor - SWK1890SS
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Cantitate cana fierbator | 1.8 l |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 2200 W |
| Material carcasa | Inox Plastic |
| Functii | Semnal sonor Protectie supraincalzire Fierberea apei Filtru detasabil Automatic shut off |
| Continut pachet | 1 x Fierbator |
| Culoare | Sticla Transparent |
| Trepte putere | 5 |
| Interval temperatura | 60 - 100 °C |
| Greutate | 960 g |
Mai multe detalii »
