Frigider Candy - CMS518EW
| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Numar usi | 1 |
| Volum net total | 316 l |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Sistem racire | Static |
| Numar compresoare | 1 |
| Culoare | Alb |
| Agent racire | R600 a |
| Suprafata | Inox |
| Volum net frigider | 316 l |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Numar rafturi usi | 1 |
| Compartimente speciale | Compartiment produse lactate Sertar pentru racoritoare Compartimente pentru legume si fructe |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Functii | Racire rapida Static |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Consum anual energie | 114 kWh |
| Inaltime | 1769 mm |
| Latime | 540 mm |
| Adancime | 540 mm |
| Greutate | 63.5 Kg |
Mai multe detalii »
