Frigider Candy - COHS 45EXH
| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Utilizat pentru | Bucatarie Spatiu comercial |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Volum net total | 109 l |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Sistem racire | Static |
| Culoare | Inox / Gri |
| Volum net frigider | 95 l |
| Numar rafturi frigider | 2 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Compartimente speciale | Sertar pentru racoritoare |
| Volum net congelator | 14 l |
| Numar compartimente | 1 |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Functii | Iluminare |
| Tensiune alimentare | 200 V 240 V |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Clasa climatica | N - ST |
| Consum anual energie | 139 kWh |
| Autonomie fara curent | 10 h |
| Inaltime | 850 mm |
| Latime | 550 mm |
| Adancime | 580 mm |
| Inaltime incorporare | 885 mm |
| Latime incorporare | 570 mm |
| Adancime incorporare | 588 mm |
| Greutate | 30 Kg |
Mai multe detalii »
