Frigider Gorenje - R619EAW6
| Specificații | |
| Brand | Gorenje |
| Utilizat pentru | Bucatarie Spatiu comercial |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Volum net total | 398 l |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Sistem racire | Static |
| Agent racire | R600A |
| Numar compresoare | 1 |
| Culoare | Alb |
| Tip display | LCD |
| Volum total brut | 398 l |
| Volum net frigider | 398 l |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi frigider | 6 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Compartimente speciale | Pentru sticle Fresh zone Compartiment oua |
| Material rafturi | Plastic Sticla securizata |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Dozator apa | Nu |
| Tehnologie | ECO AdaptTech CrispZone |
| Functii | Picioruse ajustabile Usa Reversibila Super-racire Iluminare LED Reglaj al umiditatii |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Clasa climatica | N-SN-ST |
| Consum anual energie | 123 kWh |
| Inaltime | 1910 mm |
| Latime | 640 mm |
| Adancime | 775 mm |
| Greutate | 63 Kg |
Mai multe detalii »
