Frigider Gorenje - RBIU609EA1
| Specificații | |
| Brand | Gorenje |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Numar usi | 1 |
| Volum net total | 121 l |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Sistem racire | Static |
| Agent racire | R600A |
| Numar compresoare | 1 |
| Culoare | Alb |
| Volum net frigider | 104 l |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar rafturi usi | 2 |
| Material rafturi | Plastic |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Dozator apa | Nu |
| Volum net congelator | 17 l |
| Functii | Usa Reversibila Iluminare coloana LED |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Clasa climatica | N SN ST |
| Consum anual energie | 148 kWh |
| Autonomie fara curent | 9 h |
| Inaltime | 818 mm |
| Latime | 595 mm |
| Adancime | 545 mm |
| Greutate | 31.5 Kg |
Mai multe detalii »
