Frigider Liebherr - RBsfe 5221
| Specificații | |
| Consum anual energie | 205 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 37 dB |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Functii | BioFresh |
| Tehnologie | BioFresh |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Dozator apa | Nu |
| Material rafturi | Plastic |
| Compartimente speciale | Pentru sticle |
| Numar rafturi frigider | 5 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Volum net frigider | 317 l |
| Sistem de racire No Frost | Frigider |
| Suprafata | Inox |
| Volum total brut | 351 l |
| Tip display | Touchscreen |
| Culoare | Gri otel |
| Sistem racire | No Frost |
| Deschidere usa | Stanga |
| Volum net total | 351 l |
| Numar usi | 1 |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Brand | Liebherr |
| Consum zilnic energie | 0.561 kWh |
| Inaltime | 185.5 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Adancime | 67.5 cm |
| Greutate | 79 Kg |
| Volum net congelator | 34 l |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Capacitate de inghet / 24h | 5 Kg |
Mai multe detalii »
