Frigider Liebherr - Rd 5250
| Specificații | |
| Brand | Liebherr |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Volum net total | 401 l |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Sistem racire | Static |
| Culoare | Alb |
| Tip display | Touchscreen |
| Volum net frigider | 401 l |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi frigider | 7 |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Material rafturi | Plastic Sticla |
| Dozator apa | Nu |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Suport pentru unt |
| Functii | Iluminare |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Clasa climatica | SN-T |
| Consum anual energie | 99 kWh |
| Consum zilnic energie | 0.271 kWh |
| Inaltime | 185.5 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Adancime | 67.5 cm |
| Greutate | 73.5 Kg |
| Lungime cablu | 2 m |
Mai multe detalii »
