Friteuză Philips - HD9270/00
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Putere | 2000 W |
| Capacitate mancare | 1.2 Kg |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Tip alimentare | La retea |
| Numar programe | 7 |
| Material carcasa | Plastic |
| Functii de siguranta | Oprire automata Protectie supraincalzire |
| Caracteristici speciale | Timer Termostat Compatibil masina de spalat vase |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Friteuza Air Fryer |
| Capacitate ulei | 6.2 l |
| Lungime | 403 mm |
| Latime | 315 mm |
| Inaltime | 307 mm |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Greutate | 5.55 Kg |
Mai multe detalii »
