Friteuză Sencor - SFR7200SS
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Standard |
| Numar cosuri | 1 |
| Putere | 2200 W |
| Capacitate ulei | 3.2 l |
| Capacitate mancare | 1.4 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | La retea |
| Interval temperatura | 130 - 190 °C |
| Material carcasa | Inox |
| Functii de siguranta | Protectie supraincalzire |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 3.1 Kg |
Mai multe detalii »
