Friteuză Severin - FR2446
| Specificații | |
| Brand | Severin |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 2 |
| Putere | 2000 W |
| Capacitate mancare | 0 Kg |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip alimentare | La retea |
| Interval temperatura | 35 - 200 ° C |
| Functii de siguranta | Indicator luminos Baza anti-alunecare |
| Caracteristici speciale | Timer Geam transparent Compatibil masina de spalat vase Cos rotativ |
| Culoare | Negru |
| Numar programe | 8 |
| Lungime | 32.4 cm |
| Latime | 37.5 cm |
| Inaltime | 38.2 cm |
| Greutate | 6.3 Kg |
Mai multe detalii »
