Friteuză Severin - FR2455
| Specificații | |
| Brand | Severin |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Putere | 900 W |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Tip alimentare | La retea |
| Interval temperatura | 80 - 200 °C |
| Functii de siguranta | Oprire automata |
| Caracteristici speciale | Timer |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 25 cm |
| Latime | 20.5 cm |
| Inaltime | 27.5 cm |
Mai multe detalii »
