Friteuză Unold - U58625
| Specificații | |
| Brand | Unold |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Standard |
| Numar cosuri | 1 |
| Putere | 2000 W |
| Capacitate ulei | 2.5 l |
| Capacitate mancare | 750 g |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | La retea |
| Material carcasa | Plastic |
| Functii de siguranta | Indicator luminos |
| Caracteristici speciale | Timer Termostat Cool touch Rezervor ulei detasabil |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Friteuza |
| Interval temperatura | 130 - 190 °C |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Lungime | 196 mm |
| Latime | 164 mm |
| Inaltime | 180 mm |
| Lungime cablu | 120 cm |
Mai multe detalii »
