Grătar electric Severin - RG2348
| Specificații | |
| Brand | Severin |
| Suprafata gatire | Neteda |
| Utilizare | Rezidential |
| Culoare | Metalic |
| Material carcasa | Inox |
| Putere | 1900 W |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 22 cm |
| Lungime cablu | 200 cm |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Severin |
| Suprafata gatire | Neteda |
| Utilizare | Rezidential |
| Culoare | Metalic |
| Material carcasa | Inox |
| Putere | 1900 W |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 22 cm |
| Lungime cablu | 200 cm |