Hota Gorenje - WHC63CLI
| Specificații | |
| Brand | Gorenje |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Design | Conventionala |
| Metoda de ventilare | Evacuare Recirculare |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar filtre | 2 |
| Material filtru | Aluminiu |
| Tip lumina | LED |
| Numar becuri | 2 |
| Functii | Iluminare |
| Culoare | Bej |
| Material | Otel Sticla termorezistenta |
| Debit maxim de aer absorbit | 650 m³/h |
| Nivel zgomot | 70 dB |
| Putere | 260 W |
| Trepte putere | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Debit minim de aer absorbit | 246 m³/h |
| Clasa eficienta energetica | Clasa B |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa B |
| Eficienta iluminare | Clasa A |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa E |
| Inaltime | 250 mm |
| Latime | 600 mm |
| Adancime | 500 mm |
| Lungime cablu | 1.2 mm |
| Greutate | 12 Kg |
Mai multe detalii »
