Hota Miele - DAS 4631
| Specificații | |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+++ dintr-o gama de la A+++ la F |
| Debit minim de aer absorbit | 180 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 56 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 720 m³/h |
| Material filtru | Inox |
| Material | Sticla termorezistenta |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Numar becuri | 1 |
| Functii | Oprire automata Iluminare Blocare acces copii Functie Turbo Indicator inlocuire filtre |
| Tip lumina | LED |
| Numar filtre | 1 |
| Tip filtru | Filtru lavabil |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Metoda de ventilare | Evacuare Recirculare |
| Design | Decorativa |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Brand | Miele |
| Eficienta iluminare | Clasa A |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa A |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa A |
| Consum anual energie | 24 kWh |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 3.6 cm |
| Adancime | 27.3 cm |
| Diametru burlan de aerisire | 150 mm |
| Greutate | 12 Kg |
Mai multe detalii »
