Hota Miele - DAW 1620 Active
| Specificații | |
| Consum anual energie | 49.9 kWh |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A dintr-o gama de la A+++ la F |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Numar motoare | 1 |
| Trepte putere | 2 |
| Putere | 0.25 kW |
| Nivel zgomot | 74 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 640 m³/h |
| Debit minim de aer absorbit | 235 m³/h |
| Culoare | Gri otel |
| Functii | Iluminare |
| Numar becuri | 1 |
| Tip lumina | LED |
| Material filtru | Inox |
| Numar filtre | 2 |
| Tip filtru | Filtru lavabil |
| Material | Inox |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Metoda de ventilare | Mixta |
| Design | Conventionala |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | Miele |
| Inaltime | 1123 mm |
| Latime | 598 mm |
| Latime incastrare | 598 mm |
| Adancime | 500 mm |
| Adancime incastrare | 500 mm |
| Lungime cablu | 1.4 m |
| Greutate | 13.4 Kg |
Mai multe detalii »
