Mașină de Spălat Rufe cu Uscător Candy - RP4 476BWMUC-S
| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Capacitate de incarcare | 7 Kg |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Nivel zgomot centrifugare | 77 dB |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Culoare | Alb |
| Slim | Da |
| Material cuva | Otel inoxidabil |
| Adancime | 49 cm |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Greutate | 59 Kg |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Consum de energie/100 spalari | 45 kWh |
| Eficienta energetica centrifugare | Clasa B |
| Functii | Abur Wi-Fi Pornire intarziata Motor Speed Drive Inverter |
| Tehnologie | RapidO PRO Steam Hygiene Plus Quick&Clean |
| Durata timer | 1 h 24 h |
| Programe spalare | Lana Bumbac Rapid Delicate Sintetic Spalare manuala lana Hygiene + Eco 40-60 20°C Mixte si colorate Easy Iron+ |
| Numar programe spalare | 16 |
| Durata program rapid | 39 min |
| Dispensere | Balsam Detergent |
| Durata program ECO | 3.28 h |
Mai multe detalii »
