Mașină de Spălat Rufe cu Uscător Candy - CBWO 49TWME-S
| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Nivel zgomot centrifugare | 75 dB |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Culoare | Alb |
| Material cuva | Otel inoxidabil |
| Accesorii incluse | 1 x Cablu alimentare 1 x Furtun evacuare |
| Adancime | 54 cm |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 82 cm |
| Greutate | 64.1 Kg |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A |
| Consum de energie/100 spalari | 49 kWh |
| Functii | Motor Inverter Pornire intarziata Mix Power System + Selectare grad murdarie |
| Programe spalare | Bumbac Jeans Delicate Rapid 30' Rapid 14' Rinse + Spin Eco 40-60 Rapid 44' Sport+ Smart Special 49' |
| Numar programe spalare | 15 |
| Durata program rapid | 14 min 30 min 44 min |
| Durata program ECO | 3.48 h |
| Dispensere | Balsam Detergent |
Mai multe detalii »
