Mașină de Spălat Rufe cu Uscător Electrolux - EW6TN5061FH
| Specificații | |
| Programe spalare | On/Off, Eco 40-60, bumbac, fibra sintetica, spalare delicata, spalare rapida (14 minute), clatire, centrifugare/pompa, program anti-alergenic, program bebelus, matase, lana, imbracaminte sport, imbracaminte outdoor, blugi |
| Functii | PerfectCare |
| Functii de siguranta | Blocare de siguranta |
| Tehnologie | ECO |
| Consum de energie/100 spalari | 65 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Greutate | 58 Kg |
| Lungime cablu | 2.4 m |
| Inaltime | 890 mm |
| Latime | 400 mm |
| Adancime | 600 mm |
| Nivel zgomot spalare | 75 dB |
| Slim | Da |
| Culoare | Alb |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip deschidere hublou | Partea superioara |
| Material cuva | Otel inoxidabil |
| Viteza maxima centrifugare | 951 rpm |
| Capacitate de incarcare | 6 Kg |
| Tip incarcare | Verticala |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | Electrolux |
| Numar programe spalare | 15 |
| Durata program rapid | 14 min |
| Durata program ECO | 197 min |
Mai multe detalii »
