Mașină de Spălat Rufe cu Uscător Miele - WTR 870 WPM
| Specificații | |
| Durata timer | 24 h |
| Programe spalare | Rufe delicate Matase Bumbac Perdele Blugi Express In aer liber Perne Woollens Haine Inchise Easy Care Automatic Curatare Impermeabilizare Tricouri Eco 40, 60 Quick Power Wash |
| Tehnologie | SteamCare Motor ProfiEco |
| Functii de siguranta | Blocare acces interfata |
| Functii | Indicator timp program Controlul spumei Interfata optica CapDosing Iluminare LED Indicator de cantitate de apa Afisare ceas Pornire programabila Sertar dozator detergent AutoClean AddLoad PowerWash Masurarea electronica a umiditatii reziduale |
| Inaltime | 850 mm |
| Greutate | 98 Kg |
| Lungime cablu | 2 m |
| Consum de putere - program standard | 5.47 kWh |
| Latime | 596 mm |
| Adancime | 637 mm |
| Nivel zgomot spalare | 46 dB |
| Culoare | Alb |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Nivel zgomot centrifugare | 72 dB |
| Viteza maxima centrifugare | 1600 rpm |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip masina de spalat | Cu uscator |
| Brand | Miele |
| Capacitate uscator | 5 Kg |
| Nivel zgomot ciclu uscare | 58 dB |
| Programe uscare | Uscare rapida Matase Tricouri Bumbac Lana Express Impermeabilizare Eco Improspatare Sport Cool Air Warm Air Easy Care Delicate Ingrijire exterior Auto Perne standard |
Mai multe detalii »
