Mașină de Spălat Rufe cu Uscător BOSCH - WGG244A9BY
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Slim | Nu |
| Tip incarcare | Frontala |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Nivel zgomot centrifugare | 70 dB |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Tip panou de comanda | Digital Touch screen |
| Culoare | Alb |
| Adancime | 59 cm 63.6 cm 107.3 cm |
| Latime | 59.8 cm |
| Inaltime | 84.8 cm |
| Greutate | 76.5 Kg |
| Diametru hublou | 32 cm |
| Lungime cablu | 160 cm |
| Consum de energie/100 spalari | 46 kWh |
| Eficienta energetica centrifugare | Clasa B |
| Functii | Alarma sonora AntiVibration Desing Programe automate Curatare tambur Izolatie fonica Dispensor automat |
| Functii de siguranta | Sistem detectare spuma Blocare acces copii |
| Tehnologie | Speed Perfect AntiStain EcoSilence Drive Display touch control Aqua Stop Hygiene+ i-DOS VarioDrum AquaSensor pentru o clatire optima Active Water Plus |
| Durata timer | 24 h |
| Programe spalare | Bumbac Spalare manuala lana Centrifugare usoara Curatare cuva Articole sportive Auto Program Rapid/Mix Flux unic Programe super rapide de 30 si 15 minute Delicate / Matase Denim/Inchise la culoare |
| Durata program rapid | 15 min 30 min |
| Durata program ECO | 3.48 h |
Mai multe detalii »
