Mașină de Spălat Rufe cu Uscător Miele - WWB680 WCS
| Specificații | |
| Brand | Miele |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Slim | Nu |
| Tip incarcare | Frontala |
| Marime familie | 3 membri 4 membri |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Nivel zgomot centrifugare | 72 dB |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Culoare | Alb |
| Adancime | 64.3 cm |
| Latime | 59.6 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Greutate | 80 Kg |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A |
| Consum de energie/100 spalari | 43 kWh |
| Functii | Afisare timp ramas Start intarziat Intrerupere clatire AddLoad Dozaj automat Sistem de abur SteamCare Dozator proportional CapDosing |
| Tehnologie | Miele@home |
| Functii de siguranta | Blocare de siguranta |
| Programe spalare | Bumbac Delicate Camasi Express 20 Culori inchise/denim Calcare minima Bumbac cu prespalare Evacuare/Centrifugare Eco 40-60 Rufe din lana (spalare manuala) |
| Durata program rapid | 20 min |
| Dispensere | Balsam Detergent |
| Durata program ECO | 3.39 h |
Mai multe detalii »
