Mașină de Spălat Vase Electrolux - ESM48400SX
| Specificații | |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| Numar jeturi de apa | 2 |
| Durata program ECO | 4 h |
| Pornire programabila | 24 h |
| Functii | Status program Uscare Indicator sare Pornire programabila Asistare dozaj detergent |
| Tip programe | Clatire Economic Auto Rapid |
| Accesorii incluse | Cos |
| Material exterior | Inox |
| Putere | 1950 W |
| Tip | Partial incorporabila |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Culoare | Inox / Gri |
| Numar cosuri | 2 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Numar programe | 8 |
| Capacitate incarcare | 14 seturi |
| Slim | Nu |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | Electrolux |
| Nivel zgomot | 44 dB |
| Consum de energie/100 spalari | 75 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 10.5 l |
| Inaltime | 850 mm |
| Latime | 598 mm |
| Adancime | 622 mm |
| Lungime furtun | 150 cm |
| Greutate | 46.4 Kg |
Mai multe detalii »
