Mixer de bucătărie BOSCH - MSMP1000
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Mixer vertical |
| Functii | Pasare Amestecare |
| Culoare | Rosu Alb |
| Putere | 350 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Greutate | 600 g |
| Lungime cablu | 150 cm |
Mai multe detalii »
