Mixer de bucătărie Gorenje - HBC807QB
| Specificații | |
| Brand | Gorenje |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Mixer vertical |
| Capacitate bol | 0.5 l |
| Functii | Pasare Tocare Mixare oua |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare |
| Continut pachet | Mixer |
| Culoare | Negru |
| Putere | 800 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Lungime | 65 mm |
| Latime | 54 mm |
| Inaltime | 397 mm |
| Lungime cablu | 1300 mm |
| Greutate | 0.9 Kg |
Mai multe detalii »
