Multicooker Lauben - LBNSV01
| Specificații | |
| Brand | Lauben |
| Tip | Sous-vide |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 0 l |
| Functii | Temporizator Control temperatura |
| Numar programe | 10 |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x stick pentru gatit sous vide |
| Tip programe | Peste Carne Preparare lenta |
| Putere | 1200 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Interval temperatura | 20 - 95 °C |
Mai multe detalii »
