Multicooker Ninja - MC1101EU
| Specificații | |
| Brand | Ninja |
| Tip | Multifunctional |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 6 l |
| Functii | Oprire automata Temporizator |
| Numar programe | 8 |
| Tip programe | Orez Abur Gatire sub presiune |
| Culoare | Albastru |
| Continut pachet | 1 x Multicooker |
| Putere | 1400 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Interval temperatura | 0 - 240 °C |
| Inaltime | 28 cm |
| Greutate | 6 Kg |
Mai multe detalii »
