Periuța de Dinți Electrică Oral-B - 4210201245193
| Specificații | |
| Brand | Oral-B |
| Zona corporala | Dinti |
| Set | Nu |
| Duritate peri | Foarte moi |
| Tip miscare | Oscilare |
| Functii | Timer |
| Trepte de intensitate | 1 |
| Numar programe | 2 |
| Numar capete incluse | 1 |
| Numar de miscari/min | 7600 |
| Beneficii | Curatare |
| Continut pachet | 1 x Periuta electrica |
| Culoare | Multicolor |
| Bluetooth | Nu |
| Lungime | 242 mm |
| Latime | 110 mm |
| Diametru | 52 mm |
| Greutate | 0.305 Kg |
Mai multe detalii »
