Periuța de Dinți Electrică Oral-B - 8006540773956
| Specificații | |
| Brand | Oral-B |
| Zona corporala | Dinti |
| Set | Da |
| Tip miscare | Oscilare |
| Continut pachet | 1 x Periuta de dinti 1 x stand de incarcare 1 x Capat 1 x Suport de calatorie |
| Culoare | Alb |
| Bluetooth | Nu |
| Model | Oral-B Pro 3 |
| Lungime | 245 mm |
| Latime | 172 mm |
| Diametru | 94 mm |
| Greutate | 0.584 Kg |
Mai multe detalii »
