Plită Electrică AEG - IKE86688FB
| Specificații | |
| Functii | Oprire automata Timer Protectie copii Semnal sonor la finalizarea programului Mod Eco Detectare automata a vasului de gatit Indicator de caldura reziduala |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Material | Sticla |
| Putere | 11 kW |
| Tensiune alimentare | 400 V |
| Tip plita | Inductie |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Brand | AEG |
| Culoare | Negru |
| Latime | 78 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 20.6 Kg |
Mai multe detalii »
