Plită Electrică Whirlpool - GMT 6422 AN_HU
| Specificații | |
| Brand | Whirlpool |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | Gaz natural |
| Tip plita | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Pozitionare panou comanda | Deasupra |
| Material | Fonta |
| Functii | Control temperatura |
| Culoare | Nеgru |
| Tip arzator | Disc |
| Numar arzatoare | 4 |
| Latime | 47.5 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Lungime cablu | 100 cm |
| Inaltime | 3.3 cm |
Mai multe detalii »
