Plită Electrică Gorenje - GI6401BC
| Specificații | |
| Brand | Gorenje |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip plita | Inductie |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 7.2 kW |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Material | Ceramica |
| Functii | Temporizator Protectie copii |
| Culoare | Nеgru |
| Continut pachet | Aragaz |
| Tip arzator | Standard |
| Numar zone gatire | 4 |
| Putere arzator mare | 2000 W |
| Putere arzator normal | 1500 W 1600 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Inaltime | 54 mm |
| Latime | 595 mm |
| Adancime | 520 mm |
| Greutate | 7.8 Kg |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 560 x 490 x 70 mm |
Mai multe detalii »
