Plită Electrică MPM - MPM-60-IM-13
| Specificații | |
| Brand | MPM |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip plita | Inductie |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Pozitionare panou comanda | Deasupra |
| Material | Sticla |
| Functii | Temporizator Protectie supraincalzire |
| Culoare | Negru |
| Putere | 6000 W |
| Numar zone gatire | 4 |
| Tip arzator | Standard |
| Numar arzatoare | 4 |
| Trepte putere | 9 |
| Arzator normal | 2 |
| Putere arzator normal | 1200 W |
| Arzator mare | 2 |
| Putere arzator mare | 1800 W |
| Latime | 59 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Inaltime | 6.2 cm |
Mai multe detalii »
