Plită Electrică Whirlpool - TKRL 661 IX EU_HU
| Specificații | |
| Brand | Whirlpool |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | Gaz natural |
| Tip plita | Standard |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 7800 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Material | Metal |
| Culoare | Inox / Gri |
| Continut pachet | Aragaz |
| Pozitionare panou comanda | Deasupra |
| Numar zone gatire | 4 |
| Tip arzator | Standard |
| Numar arzatoare | 4 |
| Trepte putere | 9 |
| Inaltime | 56 mm |
| Latime | 580 mm |
| Adancime | 510 mm |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 560 x 480 x 56 mm |
| Greutate | 10.3 Kg |
Mai multe detalii »
