Prăjitor Daewoo - DBT70C
| Specificații | |
| Culoare | Crem |
| Accesorii incluse | Tava firmituri detasabila |
| Putere | 900 W |
| Functii | Loc depozitare cablu Indicator luminos Cool Touch Decongelare Reincalzire Anulare |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Trepte de prajire | 5 |
| Numar de felii | 2 |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | Daewoo |
| Lungime | 280 mm |
| Latime | 180 mm |
| Inaltime | 190 mm |
Mai multe detalii »
