Prăjitor Philips - HD2583/90
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Utilizare | Rezidential |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 8 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 650 W |
| Material carcasa | Plastic |
| Functii | Oprire automata Cool Touch Decongelare Anulare |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | Suport chifle |
| Latime | 214 mm |
| Inaltime | 229 mm |
| Lungime | 324 mm |
Mai multe detalii »
