Robot bucătarie Alpina - XEH25218739
| Specificații | |
| Brand | Alpina |
| Tip | Kitchen machine |
| Functii principale | Blender Framantare Mixare Mixare oua |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Plastic |
| Material bol | Inox |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | Robot de bucatarie |
| Putere | 800 W |
| Trepte de viteza | 12 |
| Capacitate bol | 5 l |
| Lungime | 22.6 cm |
| Latime | 34.5 cm |
| Inaltime | 33.7 cm |
Mai multe detalii »
