Robot bucătarie CECOTEC - 4700_crs
| Specificații | |
| Brand | CECOTEC |
| Tip | Kitchen machine |
| Functii principale | Blender Mixare Macinare Gatire cu abur |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Plastic Metal |
| Material bol | Metal |
| Continut pachet | 1 x Robot de bucatarie |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1700 W |
| Capacitate bol | 4.5 l |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Lungime | 30.9 cm |
| Latime | 49.2 cm |
| Inaltime | 37.4 cm |
Mai multe detalii »
