Robot bucătarie Kenwood - KMX750BK
| Specificații | |
| Brand | Kenwood |
| Tip | Kitchen machine |
| Functii principale | Framantare Mixare Mixare oua |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Metal |
| Material bol | Inox |
| Continut pachet | Carlig de framantare Brat mixer K Tel amestcare |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1000 W |
| Trepte de viteza | 6 |
| Capacitate bol | 5 l |
| Lungime | 385 mm |
| Latime | 240 mm |
| Inaltime | 355 mm |
| Greutate | 9.1 Kg |
Mai multe detalii »
