Robot bucătarie BOSCH - MUM54230
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip | Kitchen machine |
| Functii principale | Tocare Framantare Feliere Mixare Storcator Macinare Mixare oua |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Plastic |
| Material bol | Inox |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare Sistem de siguranta Pulse Protectie supraincalzire |
| Accesorii incluse | Accesoriu framantare Storcator de fructe Recipient blender Accesoriu amestecare Accessoriu tel |
| Continut pachet | Accesorii 1 x Robot de bucatarie |
| Culoare | Alb Gri antracit |
| Putere | 900 W |
| Trepte de viteza | 7 |
| Capacitate bol | 3.9 l |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Capacitate blender | 1.25 l |
| Lungime | 28 cm |
| Latime | 27.1 cm |
| Inaltime | 28.2 cm |
| Lungime cablu | 1.1 m |
| Greutate | 6.85 Kg |
Mai multe detalii »
