Robot bucătarie Philips - HR7530/10
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip | Kitchen machine |
| Functii principale | Blender Tocare Rasnire Framantare Storcator Macinare |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | ABS |
| Material bol | Plastic |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare Pulse Sistem stocare cablu Lavabil in masina de spalat vase |
| Accesorii incluse | Rasnita Accesoriu framantare Accesoriu pentru citrice |
| Culoare | Negru Camuflaj |
| Continut pachet | 1 x Pahar 1 x Magazie 1x Robot de bucatarie 1 x Accesoriu emulsifiere |
| Putere | 850 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate bol | 1.5 l |
| Lungime | 244 mm |
| Latime | 244 mm |
| Inaltime | 377 mm |
Mai multe detalii »
