Storcător Severin - ES3566
| Specificații | |
| Brand | Severin |
| Tip produs | Fast juicer |
| Utilizat pentru | Fructe Legume |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Inox |
| Material recipient | Plastic |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare Sistem de siguranta Protectie supraincalzire |
| Accesorii incluse | Accesoriu impingere Container pulpa |
| Continut pachet | 1 x cos cu cheie 1 x Storcator Ceasca de masurare |
| Culoare | Argintiu |
| Putere | 400 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate recipieint pulpa | 1500 ml |
| Capacitate recipient suc | 500 ml |
| Diametru tub | 6.5 cm |
Mai multe detalii »
