Uscător de Rufe Candy - CSOE H9A2DE-S
| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Numar programe | 16 |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Eficienta la condensare | Clasa B |
| Material cuva | Otel galvanizat |
| Culoare | Alb |
| Adancime | 585 mm |
| Latime | 596 mm |
| Inaltime | 850 mm |
| Greutate | 41.2 Kg |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Nivel zgomot | 66 dB |
| Capacitate cuva | 125 l |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Functii | Indicator sfarsitul ciclului Woolmark Amanare final WI FI |
| Tehnologie | Easy case |
Mai multe detalii »
